Od czego zacząć
#1
Witaj! Rozgość się i przejrzyj wszystko! Dołącz do naszego discorda LINK ! Może wydawać się, że to dużo, że nie dasz rady. Na forum znajdziesz wskazówki odnośnie wszystkiego, jeśli jednak nie odnajdziesz odpowiedzi jakiej poszukujesz - śmiało pytaj! Z pewnością ktoś Ci pomoże.

A więc, rozgrywka dzieje się w świecie fantasy, który technologicznie, porównując do naszego świata, stoi gdzieś w granicach XIII i XIV wieku. Świat ten jest brutalny i nieobliczalny. Ludzie w potrzebie nie zostaną uratowani, misje będą porzucane i bohaterowie będą umierać, a gdy umrą, pozostaną martwi na zawsze. Rozgrywka będzie od ciebie dużo wymagać. Jak daleko uda ci się zajść? Jak wiele zaryzykujesz podczas swych wypraw, by osiągnąć swój cel? Ile jesteś w stanie poświęcić, by uratować życie swojej postaci?  

Obierz swoją drogę, stwórz własną postać, pokieruj nią ku chwale bądź kompletnej deprawacji! Wspieraj władze Diuka bądź staraj się ją obalić. Handluj, walcz, rozmawiaj, kochaj, przyjaźnij się - bądź politykiem, żołnierzem, najemnikiem, kowalem, rolnikiem, złodziejem, bezdomnym, kapłanem, nikim, każdym! Stwórz własną historię, przeżyj ją, bądź kim chcesz! Oczywiście w granicach rozsądku.

Zaczynamy skromnie, jest nas niewielu, na forum dzieje się dość mało. Pomóż nam to zmienić, dzięki Tobie wszystko może ożyć, kwitnąć! To Wy, My tworzymy tą społeczność i my musimy ją pielęgnować. Nie bój się pytać, nie bój się rozmawiać, poruszać różne tematy - z pewnością ktoś myśli podobnie albo wręcz przeciwnie! Wdajcie się w dyskusje! Sama rozgrywka nie zapewni Wam stuprocentowej zabawy! To ludzie z którymi będziecie ją dzielić.

A więc... na co czekasz? Ruszaj! Stwórz postać, napisz post, przeczytaj najważniejsze rzeczy, porozmawiaj z kimś! Razem stworzymy nasz świat!

Niektóre rozgrywki są ukryte przed innymi, więc nie wszystko będziecie mogli dostrzec na pierwszy rzut oka, mimo wszystko warto się zapisać.
Człowiek musi wybierać i nie wolno mu się godzić na swój los.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości